Trochę przyjemności

Fitness & SPA

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt siłowy oraz cardio. Jeżeli lubisz przyjazną i kameralną atmosferę
zapraszamy do naszego hotelu SOBOTEL w Sobótce

 

Na pierwszym piętrze Centrum Konferencyjno – Hotelowego SOBOTEL znajduje się profesjonalnie wyposażony fitness klub ze sprzętem renomowanej firmy Life Fitness, a także nowoczesne SPA.
 
W SOBOTEL SPA posiadamy saunę suchą, a także saunarium ziołowe o podwyższonej wilgotności powietrza. Sauny w naszym SPA są oświetlane za pomocą oświetlenia onyxowego, a dwa razy dziennie są w nich prowadzone ceremonie zapachowe. Sauny rozluźniają fizycznie i psychicznie, zmieniają nastrój, zwiększają wydolność organizmu i oczyszczają organizm z zalegających w nim toksyn. Dają poczucie relaksu i są formą rekreacji, wraz z potem z ciała wypływa stres i znikają napięcia mięśni. Wzmacniają organizm i poprawiają jego wydolność. Dla polepszenia efektu pocenia się zalecany jest ciepły prysznic przed wejściem do sauny, wycieranie potu ręcznikiem, picie dużej ilości wody i chłodzenie ciała zimnymi prysznicami pomiędzy seansami.
 
W naszym SPA posiadamy również 7-osobowy mini basen z hydromasażem renomowanej firmy Hotspring znajdujący się pod gwieździstym niebem, który zapewnia jedność ciepła, ozonoterapię, koloroterapię, muzykoterapię i oczywiście profesjonalny masaż. Ciepła woda w basenie wzmaga krążenie krwi i stymuluje wydzielanie endorfin pobudzając naturalne odczucie błogości. Lekkość jaką daje woda znosi ciśnienie w stawach i mięśniach. Masaż poprzez rytmiczny nacisk ukierunkowanej przez dysze wody, uwalnia napięcie, co z kolei przyśpiesza wszelkie naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne zachodzące w naszym ciele.
 
Korzystanie z mini basenu ozonowego jest usługą rezerwowaną na wyłączność, a koszt takiej rezerwacji dla 2 osób to jedynie 78 zł za godzinę. Korzystanie z saun i fitness klubu jest wliczone w cenę noclegu.
 


Cennik

Oferujemy Państwu karnet miesięczny, a mianowicie::
OPEN (kiedy chcesz i jak długo chcesz) – 159 zł
 
Oferujemy Państwu 2 rodzaje karnetów dwutygodniowych, a mianowicie:
OPEN (kiedy chcesz i jak długo chcesz) – 80 zł
OPEN (codziennie w godzinach 09-16) – 70 zł
Oferujemy Państwu 2 rodzaje karnetów 6-miesięcznych, a mianowicie:
OPEN (kiedy chcesz i jak długo chcesz) – 6×159 zł + 1 miesiąc w prezencie
OPEN (codziennie w godzinach 09-16) – 6×139 zł + 1 miesiąc w prezencie
 
Jeżeli chodzi o karnet 6-miesięczny to oprócz miesiąca w prezencie oferujemy posiadaczom takiego karnetu usługę „WAKACJE OD ABONAMENTU”. Jest to usługa, która może trwać nawet miesiąc, który możesz rozłożyć nawet na 2 raty! Jeżeli jedziesz na wakacje, jesteś chory lub cokolwiek to tylko daj nam znać przez ile nie będziesz uczęszczał do naszego fitness klubu&SPA, a my o tyle wydłużymy Twój abonament! TERAZ NIE MASZ CO SIĘ MARTWIĆ, ŻE GDY JEDZIESZ NA WAKACJE PRZEPADA CI OPŁACONY WCZEŚNIEJ ABONAMENT!
 
Jednorazowe wejście do naszego fitness klubu i SPA
(kiedy chcesz i jak długo chcesz) – 19 zł

Regulamin

Fitness Klub & Spa czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 21:00.
Natomiast w sobotę i niedzielę od 09:00 do 19:00.

 
W naszym Fitness Klubie & Spa zabrania się:
picia alkoholu i palenia tytoniu
spożywania jedzenia
wprowadzania zwierząt
zakłócania pobytu innym osobom
 
Prosimy o:
Przebywanie w mini basenie w strojach kąpielowych
Przebywanie w saunie w ręcznikach
Informowanie o przebytych chorobach i obecnym stanie zdrowia
 
Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni